Beylikdüzü forklift operatörlük belgesi

Beylikdüzü operatör belgesi Kursu

Forklift Ehliyeti, Kule vinç kursu, Kule vinç ehliyeti, Kule vinç operatör belgesi
Beylikdüzü Forklift ehliyeti ve kule vinç belgesi başvurusu nasıl yapılır;

İş makineleri operatörlük belgesi Mevzuat gereği alınması zorunlu olan belgedir. Beylikdüzünde iş makinesini kullan operatör mutlaka belgeli olmalı ve belgesiz iş makinası kullanmamalı.

Öyleyse iş makinası operatör belgesi örneğin Beylikdüzü İlçesinde forklift belgesi almak için hazırlanması gereken evraklar şartlar nelerdir;

EVRAKLAR GEREKLİ BELGELER;

  • Diploma Öğrenim belgesi
  • 2 adet fotoğraf
  • Sürücü olur sağlık raporu
  • Savcılık temiz kağıdı

OPERATÖR EHLİYETİ BAŞVURU ŞARTLARI;

  • Öğrenim şartı
  • Sürücü olur sağlık şartı
  • Adli sicil şartı
  • Yaş şartı

Yukarıda açıklanan gerekli evraklar ve operatör belgesi almak için başvuru şartlarını yerine getiren Beylikdüzün de oturan veya çalışan operatör adaylarının kayıt yaptırmasında engel teşkil edecek bir şey yoktur.

istanbul Beylikdüzü semti civarında oturan veya çalışan bir operatör adayı forklift ehliyeti almak isterse. Öncelikli olarak Beylikdüzü semtine yakın Güngören ilçesinde bulunan Olcay iş makineleri kursu ile iletişime geçebilir.

Kursumuz ile İletişim kurduğunuz andan itibaren Operatörlük Kursu konusunda uzman Eğitim danışmanlarımız size Beylikdüzü Forklift ehliyeti, Kule vinç belgesi ve diğer iş makineleri belgeleri hakkında tüm detay bilgileri verecektir.

Beylikdüzü ye yakın operatör belgesi veren kursumuz İstanbul Avrupa yakası Güngören İlçesinde Güngören Merkez Karakolu yanında faaliyet göstermekte olup Milli Eğitim Bakanlığı’ndan yetkilidir.

Beylikdüzü ve civarı İş Makinası Forklift sertifikası,Kule vinç belgesi ,Mobil vinç operatörlük ehliyeti, hiyap kamyon üstü vinç, Kazıcı yükleyici kepçe,Beylikdüzü beko loder ehliyeti, sepetli vinç teleskopik platform, tavan vinci, Beylikdüzüde kato, lastikli paletli ekskavatör ehliyetleri vermeye yetkili Olcay İş makineleri kursu ( ruhsat örneğimiz ) nadir kurslardan biridir.

Beylikdüzü operatör belgesi kursu iş makinesi operatörlük belgesi ihtiyaçlarınızda bizi arayabilirsiniz..

Loder Kepçe Belgesi
Manlift Belgesi

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir