Güneşli operatör belgesi kursu

 

Güneşli operatör belgesi Kursu 

Forklift Ehliyeti,Kule vinç kursu, Kule vinç ehliyeti, Kule vinç operatör belgesi

Güneşli Forklift ehliyeti ve kule vinç belgesi başvurusu nasıl yapılır;

İş makineleri operatörlük belgesi Mevzuat gereği alınması zorunlu olan belgedir. Bir iş makinesini kullan operatör mutlaka belgeli olmalı ve belgesiz iş makinası kullanmamalı.

Öyleyse iş makinası operatör belgesi örneğin forklift belgesi almak için hazırlanması gereken evraklar şartlar nelerdir;

Bağcılar Güneşli semti civarında oturan veya çalışan bir operatör adayı forklift ehliyeti almak isterse. Öncelikli olarak Güneşli semtine yakın Güngören ilçesinde bulunan Olcay iş makineleri kursu ile iletişime geçebilir.

Kursumuz ile İletişim kurduğunuz andan itibaren Operatörlük Kursu konusunda uzman Eğitim danışmanlarımız size Forklift ehliyeti, Kule vinç belgesi ve diğer iş makineleri belgeleri hakkında tüm detay bilgileri verecektir.

Güneşli ye yakın  operatör belgesi veren kursumuz İstanbul Avrupa yakası Güngören İlçesinde Güngören  Merkez Karakolu yanında faaliyet göstermekte olup Milli Eğitim Bakanlığı’ından yetkilidir.

Güneşli  ve civarı İş Makinası Forklift sertifikası,Kule vinç belgesi ,Mobil vinç operatörlük ehliyeti, hiyap kamyon üstü vinç, Kazıcı yükleyici kepçe,Güneşli beko loder  ehliyeti, sepetli vinç teleskopik platform, tavan vinci, Güneşlide kato, lastikli paletli ekskavatör ehliyetleri vermeye yetkili Olcay İş makineleri kursu ( ruhsat örneğimiz ) nadir kurslardan biridir.

Güneşli operatör belgesi kursu iş makinesi operatörlük belgesi ihtiyaçlarınızda bizi arayabilirsiniz..

Loder Kepçe Belgesi
Manlift Belgesi

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir