Kepçe Ehliyeti İçin Gerekli Belgeler

Kepçe ehliyeti almak için gerekli olan belgeler aşağıdaki gibidir.

  • 1. Diploma Öğrenim belgesi aslı veya Noter tastikli fotokopi
  • 2. 1 Adet fotoğraf
  • 3. Sürücü olur sağlık raporu
  • 4. Savcılık temiz kağıdı
  • 5. Nüfus Cüzdanı

Kepçe Ehliyeti İçin Gerekli Belgeler

Ülkemizde Kanun ve Yönetmelikler ile her hangi bir iş makinesini Taşıt Trafiğine açık Kara yollarında veya kapalı mekanlarda kullanmak için belli bir eğitim almanız şarttır.

Sürücü kursu ve İş makineleri Operatörlük kursundan gerekli kurs ve eğitim alabilmenin en başında bu kurslara kayıt yaptırmanız gerekiyor. İşte bu kayıt esnasında sizden bir takım başvuru kayıt evrakları istenecektir.

Olcay İş makineleri kepçe kursu bünyemizde size ilk adımı attığınız andan itibaren gerekli ilgi alaka gösterilerek Kepçe ehliyeti ile ilgili tüm bilgiler, eğitimler ve hizmetler en ince ayrıntısına kadar anlatılacak ve uzman ekibimiz tarafından hem bilgiler hem de eğitimler en iyi şekilde verilecektir.

Kepçe Beko loder ehliyeti için yapılan planlama ile kurs, eğitim ve sınav anına kadar iletişim halinde olacağız. Alınan eğitimler ve yapılan sınavdan sonra iş makinası operatörlük belgesi almanın hiç te zor olmadığını göreceksiniz.

Şimdi gelelim sayfada ki yazının amacı olan maddeye Kepçe ehliyeti için gerekli belge ve evrakların neler olduğuna. Beko loder kepçe ehliyeti almak için atacağınız ilk adım Aşağıda açıklayacağımız belge ve evraklardır. Bu belgeler sizin kepçe operatör olmanıza vesile olacaktır.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir